Металопрофіль - універсальний будівельний матеріал
Металопрофіль має багато назв: профільований лист, профнастил, профнастил, гофролист і навіть "залізний шифер". Він уже два століття має активний попит при будівельних та ремонтних роботах. За допомогою металопрофілю можна перекрити покрівлю будівлі, спорудити паркан, облицьовувати фасад, збудувати гараж і зробити ще багато корисних речей.
Профільований лист, гнутий профіль
Купити металопрофіль компанії «Гепард»
ГП-57 Д
ДокладнішеГП-35 СО
ДокладнішеГП-20 Д Plus
ДокладнішеГП-20СО Plus
ДокладнішеГП-7
ДокладнішеЗалишіть заявку на
Що таке металопрофіль?
Профнастил або металопрофіль — це металеві листи, які піддаються профілюванню для надання жорсткості. Профнастил проводиться в декількох варіантах:
- сталевий лист;
- сталевий лист із цинковим покриттям;
- із кольоровим полімерним покриттям.
На заводі Гепард у Вінниці металопрофіль виготовляється з якісної рулонної сталі європейського виробництва. Для створення потрібного профілю використовується спеціальне обладнання. Найчастіше майстри користуються методом холодного прокату. Лист сталі подається на прокатний верстат, де за допомогою роликів йому надається необхідна форма.
Види металопрофілю
Металопрофіль для даху відрізняється сферою застосування. В основному, це залежить від товщини металу та висоти профілю. Чим вищі ці показники, тим більше навантаження він може витримати.
Залежно від сфери застосування, металопрофіль можна умовно поділити на три види: фасадний, покрівельний та несучий.
- Фасадний профіль використовується для облицювання зовнішніх та внутрішніх стін будівель, а також для спорудження огорож. Найпоширеніші види це ГП-7 , ГП-8 та ГП-12. Він легкий та досить міцний.
- Покрівля відрізняється від попередньої висотою профілю. Бокове перекриття має капілярну канавку для відведення конденсату. Металопрофіль ГП-20 з широким гребенем та вузьким дном використовується як покрівельне і фасадне покриття.
- Несучий — найміцніший. Він використовується для створення таких каркасних конструкцій, як ангари та навіси. Крім того, ГП-35 та ГП-50 використовують для облаштування великих покрівель та дахів з мінімальним ухилом .
Профнастил для спорудження огорож
Для облаштування заборів, парканів та різних огорож відміннопідходитьметалопрофіль. Найчастіше застосовується фасадний металопрофіль на паркан. Іноді використовують профнастил з великим профілем. У вигляді забору він виглядає трохи не так, як фасадний. Але такий профлист міцніший і удароміцніший.
Вы можете подобрать металлопрофиль к любому ландшафтному дизайну участка. Ведь цветовая палитра полимерного покрытия — достаточно обширная. Вам совершенно нет необходимости заморачиваться с покраской вашего забора.
Профільований лист для обробки приміщень
Для оздоблення внутрішніх стін найчастіше використовується оцинкований металопрофіль без полімерного покриття. Наприклад, якщо в приміщенні сухо і немає різких перепадів температур, то в захисному покритті немає особливого сенсу. Тим більше, що його можна пофарбувати у будь-який бажаний відтінок.
Для облицювання фасадів можна використовувати металопрофіль без полімерного покриття. Але він більше схильний до атмосферного і хімічного впливу. Тому перед вибором металопрофілю для облаштування зовнішніх стін оцініть обстановку і порадьтеся з професіоналами.
Крім того, профнастил з невеликим профілем можна кріпити до підшивної частини будинку. Через невелику вагу, він відмінно тримається і має привабливий зовнішній вигляд.
Використання металопрофілю для покриття покрівлі
Профільований лист для покриття даху використовується дуже часто. І це не дивно. Адже складно знайти матеріал, який матиме стільки переваги. Міцність, надійність, довговічність, привабливий зовнішній вигляд та невелика ціна металопрофілю роблять його одним із лідерів на ринку покрівельних матеріалів.
Найчастіше металопрофіль для покрівлі використовується, коли будівля не розрахована на велику вагу покрівлі. Зважаючи на солідну вагу (керамічна черепиця може важити 40-50 кг на м2!) інших покрівельних матеріалів, для покриття даху металопрофілем не потрібно зміцнювати ні стіни, ні крокви. Адже металопрофіль має вагу всього від 3 кг на м2. Крім того, завдяки невеликій вазі, його легко транспортувати та встановлювати. А наявність різноманітних аксесуарів, зроблять вашу покрівлю ще привабливішою.
Профільований лист для спорудження конструкцій
Металопрофіль сподобався багатьом будівельникам та власникам ділянок для спорудження каркасних та тимчасових будівель. Часто можна побачити різні склади, навіси, альтанки та гаражі з металопрофілю. Для таких споруд використовується профнастил з великим профілем. Наприклад: ГП-35 та ГП-50.
Завдяки великій довжині, листи металопрофілю просто кріпляться до каркасу, створюючи стіни та покрівлю за лічені хвилини. Він відмінно підходить для облаштування односхилих або двосхилих навісів.
Гнутий профіль без покриття також використовують як незнімний каркас при заливці фундаменту і як опалубку. Як бачите, сфера застосування металопрофілю дуже велика.
Купити металопрофіль від заводів-виробників Гепард , Він Скіф, Південь-Профіль та Євросталь. Завдяки великій різноманітності відтінків та найвищій якості матеріалів, ви завжди будете задоволені результатом та ціною співпраці з нами.